Akcją „METAMORFOZY MAM” chcemy dać onkomamom szanse na chwilę wytchnienia, spędzenie czasu w innym otoczeniu niż oddział.
Sztab specjalistów od kobiecej urody zajmie się ich nowymi fryzurami, makijażem oraz paznokciami. Tu nie chodzi tylko o wygląd, ale przede wszystkim o poczucie siły i pewności siebie, które dzięki temu zyskują.
Zmiana wyglądu i podkreślenie swoich najpiękniejszych cech zewnętrznych, to tylko pretekst. W gruncie rzeczy mamy dostają znacznie większą wartość, która przypomina im o tym, że są również kobietami, żonami, przyjaciółkami. Choć na chwilę zmieniają perspektywę i to daje im poczucie większej wartości, a dalej siłę i konsekwencję do dalszych działań.
Po raz V „porywamy onkologiczne mamy” i zawozimy do naszych przyjaciół.
W akcji biorą udział „Jakub Wujec Salon Pielęgnacji Włosów”, „Hair Bazar” i nasz zaprzyjaźniony Darek Baranowski. Nie może zabraknąć Tomka Schmidta i Jego Akademii, po raz pierwszy wspiera nas salony „La Grand” i”Strefa cięcia”.
To dzięki nim możemy dać mamom szansę oderwania się od codziennej atmosfery i obowiązków, tych samych rozmów i rytuałów szpitalnego dnia.
“Drużyna szpiku” integruje przy tej akcji stałych Partnerów i z radością wita nowych. Jest nas co raz więcej. Wystarczy tak niewiele, by zrobić coś wartościowego dla innych.
Po takim dniu, mamy wracają szczęśliwsze, piękniejsze i z uśmiechem, choćby na kilka chwil. Dzieciaki marzą o tym, by widzieć je bez smutku na twarzy. To siła, która niesie wielką wiarę w chorobie i determinację w działaniu, i Mamo, i dzieciom.
Naszym marzeniem jest, by METAMORFOZY MAM rosły i były możliwe do zorganizowania w całym kraju. Mam jest więcej, niż te, które zapraszamy w Poznaniu.

To akcja zamknięta, do udziału zapraszamy Mamy z oddziału onkologicznego w Poznaniu!

Nasi Partnerzy:

Jakub Wujec Salon Pielęgnacji Włosów
Akademii Wierzbicki & Schmid
Hair Bazar Studio
Le Grand
Strefa Cięcia
Głodny.pl
Karlik Poznań
Volvo Poznań