Policja na oddziale onkologii dziecięcej

A co robiła Policja wczoraj na oddziale onkologii dziecięcej??
Otóż sprawiła,że Dzieciaki przeniosły się na czas jakiś w świat zupełnie im nieznany a jak się okazało,bardzo dla nich interesujący!

Wraz z nami na oddział piąty onkologii dziecięcej,weszli wczoraj policjanci,technicy sekcji kryminalnej oraz Pan Komendant Piotr Gruszka ,który od lat jest Przyjacielem Dzieci i Drużyny Szpiku.
Panowie w bardzo interesujący sposób opowiadali Dzieciakom(a także Tatusiom) o swojej pracy ,o trudach,o sposobach,zasadach,chwilach ciężkich ale też sympatycznych.
Dzieci mogły poznać techniki kryminalistyki ,złożyć odciski palców,ślady dłoni,dowiedziały się w jaki sposób zbiera się odciski śladów obuwia,jakich narzędzi się do tego używa. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wielka walizka technika kryminalnego bo było w niej bardzo dużo ciekawych rzeczy. Panie zainteresowały pędzle z naturalnego włosia,między innymi z włosia wiewiórki,bo były bardzo delikatne ,milutkie i w sam raz by się nadały do robienia makijażu
To było bardzo fajne popołudnie dla Dzieciaków i Rodziców,za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Panom Policjantom i Komendantowi Piotrowi Gruszce