Pulsometr dla 2012 zawodnika na mecie.

Już w najbliższą niedzielę ruszy po raz 10 największy w Polsce Poznański Maraton. Na starcie stanie prawie 5 tysięcy osób. Wśród biegnących znajdą się przedstawiciele, współpracującej z Krewnymi Euro, Drużyny Szpiku z Prezydentem Miasta Ryszardem Grobelnym na czele.
Biuro Euro 2012 Urzędu Miasta Poznania ufundowało specjalną nagrodę dla 2012 zawodnika na mecie. Będzie nią pulsometr treningowy, który nie tylko pomoże w codziennych treningach, ale również pozwoli na badanie pracy serca i zużycia energii podczas biegu.
We wrześniu br. Urząd Miasta Poznania zainaugurował akcję Krewni Euro, która służyć ma budowaniu społeczności przyszłych gospodarzy największego wydarzenia w historii naszego miasta. Do udziału w niej zostali zaproszeni wszyscy mieszkańcy miasta, mniej lub bardziej emocjonujący się piłkarskimi wydarzeniami, ale mający potrzebę współdziałania przy organizacji Euro 2012 w Poznaniu i przede wszystkim pragnący pomóc innym w potrzebie. Krew jest darem, który można ofiarować drugiemu człowiekowi ratując jego zdrowie i życie. O tym w trakcie maratonu będą informowali wolontariusze Krewnych Euro, zapraszając przybyłych do wzięcia udziału w kolejnych zbiórkach.

http://www.poznan.pl/mim/public/euro2012