Ruszamy z nowym projektem!

Kochani,
ruszamy z nowym projektem!
„Poznań dzieli się życiem” – marzy nam się, aby w naszym mieście nigdy nie zabrakło krwi dla chorych, aby Agata Burawska nie musiała się martwić czy dla Niej wystarczy. I wierzymy, że to młodzi ludzie mogą zmienić świat.
Dlatego to do poznańskich uczniów apelujemy pomóżcie nam zmieniać świat!

Poznań dzieli się życiem

To projekt, którego głównym celem jest podniesienie wiedzy na temat oddawania krwi, bycia dawcą szpiku i świadomym dawcą organów.
Do projektu zaprosiliśmy poznańskie szkoły.
Jesteśmy przekonani, że to młodzi ludzie mają najbardziej otwarte głowy i serca. To Oni swoją otwartością i wrażliwością mogą zarazić Poznaniaków, by nie gonili tylko za karierą czy kasą. Projekt jest wielowymiarowy.
Przez cały rok odwiedzamy poznańskie szkoły edukujemy, oswajamy transplantologię i wracamy z krwiobusem. To najlepszy, a właściwie jedyny sposób, aby ludzie wchodzący w dorosłość posiedli wiedzę nie tylko o przeszczepach, ale przede wszystkim o swojej mocy i darze jaki mają.
Drużyna Szpiku od blisko 12 lat mówi: „Każdy może pomagać”, „Nie ma lepszych i gorszych, każdy jest najlepszy”, „Każdy ma dar i wartość”.
W świecie „doskonałych figur, karier i grubości portfela” zapominamy o prawdziwym budowaniu wartości.

16 października na poznańskich ulicach pojawią się uczniowie, będą rozdawać ulotki, oświadczenia woli i balony. Będą rozmawiać, informować, edukować. Będą głosem chorych i potrzebujących!
Ten swój tour skierują do Placu Adama Mickiewicza, gdzie od rana czekać będzie krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

O godzinie 12:00 spotkamy się na Placu Adama Mickiewicza, aby razem świętować.
To będzie święto życia!

Młodzi ludzie po raz kolejny wezmą sprawy w swoje ręce!

A na Placu Mickiewicza zorganizujemy happening, napiszemy listy do chorych stworzymy wielką kroplę krwi i baner, który przekażemy Prezydentowi Poznania.
Bądź z nami!

ZAPRASZAMY POZNAŃSKICH UCZNIÓW
W RAZIE PYTAŃ PISZCIE
biuro@druzynaszpiku.pl
lub
Stanisław Furmaniak
790770662