Uffff co za emocje !

Uffff co za emocje !
Muzyka, tańce, wspólne grilowanie, mnóstwo słodkich niespodzianek oraz wspaniali ludzie !
To by się nie udało bez pomocy kilku firmom oraz osobom o wielkich sercach.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji IX Szpikniku Drużyny Szpiku.
Firma Słomiński od 1904 s.c. oraz Sokołów – dziękujemy za kiełbasy bez nich nie było by wspólnego grilowania. Dziękujemy Szefowi Kuchni Panu Maciejowi Piątkowi za pomoc w organizacji naszego szpikniku. Gorące podziękoania kierujemy do wszystkich ekip ratowniczych, ratowników, strażaków – dzięki Wam czuliśmy się bezpiecznie. Bardzo dziękujemy Pracowni Cukierniczej Cafe Bayka – Pani Agnieszce Baydzie za wykonanie przepięknego torta. Wiekie ukłony także kierujemy do naszego wolontariusza Stasia Furmanka który we współpacy z Cukiernią-Piekarnią Zagrodnicza oraz Piekarnią Pabich załatwił na szpiknik mnóstwo przepysznych drożdzówej oraz świeżego pieczywa. Również podziękowania Kasi Kotlińskiej, która pomogła zorganizować atrakcje dla dzieci, zumbę, tajskie lody, watę cukrową oraz malowanie twarzy.
Cukierni Capri z Pniew za bułki i panu Krzysztofowi Matuszakowi za napoje. Podziękowania należą się również naszemu DJ Piciu, który śpiewająco uświetnił nam nasze spotkanie. Jarosław Żabko – nasz bohater, dzięki niemu nie zmrazliśmy na szpikniku – przepyszna kawa oraz czekolada!
Pani Kamili Bączyk za wypożyczenie chłodziarki do piwa. Obsłudze technicznej Pola Piknikowego Malta za umożliwienie zorganizowania naszego spotkania oraz wsparcie techniczne podczas wydarzenia.
Jak zawsze był i on, cały na biało #szpikowoz i Karlik Poznań
Dziękujemy naszym ambasadorom, że pomimo deszczu byliście z nami Szymon Ziółkowski Damian Wrzesinski Doniu Dj Decks Tomasz Schmidt Karolina Koszela – Free yourself Marcin Urbaś

No i jak że nie podziękować również i Wam za wspaniałą atmosferę oraz fantastyczne wypieki ! Akumulatory w 101% naładowane – to WASZA ZASŁUGA !
Dziękujemy Barcianom, chłopakom z Mts, ekipie z Żerkowa i Gniezna
Mamy nadzieję że zobaczymy się w przyszłym roku na jubileuszowym 10 SZPIKNIKU DRUŻYNY SZPIKU !