Zapraszamy na gęsinę!

29 października między godziną 09:00 – 21:00 w Hotelu Moderno organizowany będzie konkurs kulinarny: 3 konkurs kulinarny Gęsina na Imieninach Hotel Moderno w Hotelu Moderno Poznań podczas którego Drużyna Szpiku będzie rozprowadzać cegiełki a dochód z nich przeznaczą na zorganizowanie corocznej akcji SZPIKOWA PACZKA dla dzieci z oddziału onkologicznego w Poznaniu przy ul. Szpitalnej.

To idealna okazja aby zobaczyć jak najlepsi kucharze z Polski zmagają się z gęsiną, która od wielu lat posiada swoją historię i dziedzictwo kulturowe. Stworzą przepyszne dania które będą mogli Państwo obserwować na żywo w restauracji Steak & Grill w Hotelu Moderno.

Cegiełki będzie można nabyć na stoisku wolontariuszy gdzie to Wy decydujecie za jaką kwotę chcecie pomóc Drużynie Szpiku w zorganizowaniu świątecznych paczek.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, wsparciu Drużyny Szpiku a także skosztowaniu przepysznych dań, które przyrządzi specjalnie dla Was m.in. szef kuchni Hotelu Moderno Maciej Piątek

A to wszystko dzięki uprzejmości organizatorów Poznańska Spiżarnia Biesiadników, De’GUSTATOR PR, Stallas – technologie w gastronomii, Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku

Link – Tutaj